• owy
NOWY 12 v-50 v 30A 1500 w Modulator Szerokości Impulsów DC PWM Kontroli Prędkości Silnika HHO RC Kontroler 12 v 24 v 36 v 48 v 1500 w MAX Darmowa Wysyłka

NOWY 12 v-50 v 30A 1500 w Modulator Szerokości Impulsów DC PWM Kontroli Prędkości Silnika HHO RC Kontroler 12 v 24 v 36 v 48 v 1500 w MAX Darmowa Wysyłka

€ 14.12
€ 11.00 -22 %

Ilość produktu
w magazynie

Funkcja produktu :   DC Regulator Prędkości Silnika umożliwia kontrolowanie prędkości DC silnika za pomocą Szerokości Impulsu-Modulowany (PWM) DC napięcia z Cykl pracy w pełni regulowany od 0%-100% . Silnik regulator prędkości może zapewnić ciągły prąd z 30 A do silnika PRĄDU STAŁEGO lub inne DC obciążenia.
100% nowy i wysokiej jakości.
Zasilanie wejściowe napięcie : DC 12 v-50 v
Maksymalna moc wyjściowa : 1500 w
Maksymalny ciągły prąd wyjściowy : 30 A
Statyczne Prądu : 0.005 (Gotowości)
PWM częstotliwość : 21 khz
Cykl pracy regulowany : 0%-100%
Operacja temperatura otoczenia : -20° C-40° C
Rozmiar (L * W * H) : 110mm x 76mm x 35mm
Waga netto : 210g
UWAGA :  To NIE może być używany do silnik BEZSZCZOTKOWY.
Kontroler jest NIE odwrotnej polaryzacji chronione i zostanie uszkodzony, jeśli podłączyć napięcie zasilania z niewłaściwej polaryzacji. Dokładnie sprawdzić wszystkie połączenia przed nałożeniem moc i zawsze wyłączyć zasilanie przed podjęciem żadnych przewodów zmian. Proszę sprawdzić zdjęcia po więcej szczegółów.
Lista opakowanie :
1 X regulator prędkości Silnika Co to jest PWM? Modulacja szerokości impulsu (PWM) Jest modulacji technika stosowana do kodowania wiadomość do pulsing sygnału. Mimo tego modulacji technika może być stosowany do kodowania informacji do transmisji, jego główne zastosowanie jest, aby umożliwić kontrola moc dostarczana do urządzeń elektrycznych, szczególnie do inercyjne ładunków takich jak silniki. Średnia wartość napięcia (i prąd) podawany do obciążenie jest kontrolowana przez toczenie przełącznika między podażą i obciążenia włączanie i wyłączanie w szybka stawki. Już przełącznik jest na w porównaniu do off okresy, wyższe łączna moc dostarczane do obciążenia. The PWM częstotliwość przełączania ma być znacznie wyższa niż co by wpływa na obciążenia (urządzenie, które wykorzystuje zasilanie), który jest powiedzieć, że wypadkowej przebiegu postrzeganej przez obciążenia musi być gładka jak to możliwe. Zazwyczaj przełączania musi być zrobione kilka razy na minutę w kuchenka elektryczna, 120 hz w ściemniacz lampy, od kilku kilohertz (k Hz) do kilkadziesiąt k Hz dla napędu silnika i dobrze do dziesiątki lub setki k Hz w wzmacniacze audio i zasilania komputera dostaw. The termin Cykl pracy Opisuje proporcji 'on' czasie do regularne odstęp lub 'period' czasu; niski cykl pracy odpowiada niska moc, ponieważ zasilanie jest wyłączone dla większość czasu. Cykl pracy jest wyrażona w procent, 100% jest w pełni na. Główną zaletą PWMJest to, że straty mocy w przełączania urządzeń jest bardzo niska. Gdy przełącznik jest wyłączony nie jest praktycznie nie ma prądu, a kiedy jest na i mocy jest przenoszone do obciążenia, nie ma prawie żadnych spadek napięcia całej przełącznika.

Datasheet

Nazwa marki:
PanLongIC
Numer modelu:
30A
Typ silnika:
Silnik prądu stałego

Produkty w kategorii